Opis stanowiska pracy

3 miesięczna bezpłatna praktyka, z możliwością zatrudnienia po zakończonym stażu.

Zakres obowiązków:

  • pomoc w organizowaniu szkoleń otwartych i zamkniętych,
  • pomoc w przygotowywaniu materiałów szkoleniowych,
  • utrzymywanie kontaktów z Klientami,
  • aktywna sprzedaż szkoleń i warsztatów
  • aktualizacja bazy danych,
  • aktualizowanie informacji o szkoleniach na portalach internetowych
  • przygotowywanie raportów i zestawień.

Wymagania:

  • chęć odbycia 3 miesięcznych bezpłatnych praktyk w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • chęć do zdobywania doświadczenia zawodowego w zakresie sprzedaży i organizacji szkoleń
  • bardzo dobra znajomość MS Office (koniecznie Excel, Power Point),
  • umiejętność współpracy w zespole
  • komunikatywność,
  • dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w miłym i przyjaznym zespole
  • możliwość kontynuowania współpracy po zakończonej praktyce

Prezentacja firmy

Grupa Most Wanted! od 1998r. jest liderem w zakresie rekrutacji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing