Staż w Dziale Rekrutacji

Cyclad Sp. z o.o.

00-872 Warszawa, mazowieckie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 00-872 Warszawa

Rodzaj pracy: Obojętne

Rodzaj umowy: Praktyki

Ilość wakatów: 2

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca HR / Kadry / Rekrutacja

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie oraz zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych
  • Wyszukiwanie kandydatów w bazie danych i innych dostępnych źródłach
  • Kontakt telefoniczny i mailowy z kandydatami z całej Europy
  • Przygotowywanie dokumentów aplikacyjnych kandydatów w języku angielskim
  • Udział w tworzeniu materiałów i narzędzi rekrutacyjnych
  • Drobne zadania administracyjne

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego/niemieckiego
  • Zainteresowanie branżą HR
  • Kreatywność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole oraz międzynarodowym środowisku
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • Okazję ciągłego doskonalenia umiejętności językowych

Oferujemy 3 miesięczny płatny staż – dla najlepszych po jego odbyciu istnieje możliwość zatrudnienia.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.