Staż w dziale rekrutacji KFC

Amrest Sp. z o.o.

50-365 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Obecnie poszukujemy energetycznej, otwartej, kreatywnej, pewnej siebie i nastawionej na rozwój osoby do podjęcia pracy na stanowisku:

Stażysta w dziale rekrutacji KFC

Miejsce pracy: Wrocław, pl. Grunwaldzki 25-27/ możliwość pracy zdalnej
Nr ref. : SKFC/AmRest/10/16

Nasza obietnica:
• Ciekawy staż w centrali firmy o globalnym zasięgu
• Przyjazne, nastawione na ludzi środowisko pracy
• Wsparcie doświadczonych pracowników
• Możliwość zdobycia doświadczeń zawodowych w wielu obszarach
• Poznanie unikalnej kultury pracy “Bring Fun to Life”- bez polityki i biurokracji
• Czas trwania stażu: min. 4 miesiące (z możliwością dłuższej współpracy), 1/2 etatu
• Umowa zlecenie

Twoje zadania:
• Pomoc w prowadzeniu procesów rekrutacji KFC, m.in. zamieszczanie ogłoszeń, usuwanie starych ogłoszeń, selekcja CV, prowadzenie wstępnych rozmów telefonicznych i rekrutacyjnych, umawianie spotkań, wysyłanie feedbacku kandydatom, direct search;
• Pomoc w administrowaniu procesu promocji wewnętrznej dla kandydatów z restauracji KFC (wysyłanie testów kandydatom, raportów menadżerom itp.)
• Pomoc w odpowiadaniu na bieżące zapytania z restauracji dot. materiałów rekrutacyjnych KFC i innych pochodnych pytań z obszaru rekrutacji
• Pomoc w przygotowaniu organizacyjnym materiałów na szkolenia wewnętrzne w firmie
• Pomoc w zamówieniach i fakturowaniu

Oczekiwania:

• Studenci III, IV, V roku oraz absolwenci na kierunku: Psychologia, Socjologia, ZZL, Ekonomia, Zarządzanie i kierunki pokrewne
• Średnio-zaawansowana znajomość języka angielskiego
• Zainteresowanie obszarem HR
• Mile widziane pierwsze doświadczenia w branży HR
• Komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej
• Analityczne myślenie oraz umiejętność planowania i organizowania swojej pracy
• Samodzielność i inicjatywa
• Pozytywna energia

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Prosimy przesyłać CV za pomocą przycisku aplikuj. Prosimy pamiętać o umieszczeniu w dokumentach aplikacyjnych klauzuli dot. przetwarzania danych osobowych.

Prezentacja firmy

AmRest Sp. z o.o. jest największą niezależną firmą prowadzącą sie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja