Staż w dziale rekrutacji (język francuski)

Cyclad Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Rodzaj pracy: Niepełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca HR / Kadry / Rekrutacja

Opis stanowiska:

Stażysta w dziale rekrutacji wspomaga realizację projektów z obszaru HR, obejmujące między innymi:

  • Wyszukiwanie Kandydatów w bazie danych i innych dostępnych źródłach
  • Przygotowywanie ogłoszeń rekrutacyjnych
  • Selekcję nadchodzących aplikacji
  • Preselekcję kandydatów w rozmowie telefonicznej
  • Udział w tworzeniu materiałów i narzędzi rekrutacyjnych
  • Pomoc w zakresie bieżących spraw administracyjnych

Wymagania:

  • Minimum dobra znajomość języka francuskiego
  • Otwartość, komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy

Oferujemy:

  • Współpracę w międzynarodowych zespołach projektowych
  • Możliwość ciągłego doskonalenia umiejętności językowych
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w zakresie HR
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.