Staż w dziale PR i Marketingu

Ready4S

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Ready4S to software house, który oferuje pełen zakres usług w branży mobilnej. Podstawą naszego sukcesu jest doświadczenie, stworzyliśmy popularne aplikacje z ponad 10 branż.

Obecnie rekrutujemy na Staż w dziale PR i Marketingu. Poszukujemy osób z pasją zawodową, wytrwale dążących do celu. Jeśli uważasz, że wpisujesz się w te cele, aplikuj!

Co oferujemy?

- Płatny staż w ramach, którego zapewniamy szybki i efektywny rozwój kwalifikacji zawodowych

- Dłuższą współpracę, po pozytywnym przejściu okresu stażu proponujemy samodzielne stanowisko

- Zdobycie doświadczenia od etapu umawiania spotkań, specyfikacji, wyceny po negocjacje warunków umowy

- Pracę w młodym i dynamicznym zespole nastawionym na sukces i efekty

- Uczestnictwo w targach i konferencjach branżowych

- Pracę z projektami bazującymi na najnowszych technologiach

- Elastyczny czas pracy – jeśli jesteś studentem spokojnie połączysz zajęcia na uczelni z pracą,

Wymagania

Czego wymagamy?

- Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

- Umiejętności sprawnego poruszania się w Internecie w poszukiwaniu informacji

- Gotowości do wzięcia odpowiedzialności za powierzone obowiązki

- Komunikatywności w kontaktach osobistych i telefonicznych

- Zainteresowań w obszarze marketingu i PR

- Znajomości narzędzi social media dla marketingu i PR

- Doświadczenia w sprzedaży, marketingu lub PR

Miejsce pracy: Kraków, ul. Miodowa – biuro w urokliwej kamienicy, miejsce doskonale skomunikowane z całym Krakowem.

Marketing to Twoja pasja? Chcesz tworzyć nową markę w branży IT? Dołącz do naszego zespołu!

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Ready4S (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

Ready4S zajmuje się projektowaniem oraz tworzeniem stron i portal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/09/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media