Staż w dziale Nowych Mediów Fundacji Sarigato -akcja Szkoła 3.0

Fundacja Sarigato

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Cześć!
Lubisz tworzyć nowe fantastyczne rzeczy? Czekamy na Ciebie przy nowym edukacyjnym projekcie charytatywnym Fundacji Sarigato na rzecz dzieci "SZKOŁA 3.0" (uczymy programowania!).

Pięć lat temu stworzyliśmy akcję Karmimy Psiaki. Dziś jest to największa tego typu akcja w Polsce. Zawsze stawiamy na efekty i kreatywne podejście do pomagania, dzięki czemu osiągamy wiele sukcesów! Zobacz infografikę z podsumowaniem tego, co już zrobiliśmy na stronie Karmimy Psiaki w zakładce "O akcji" - "Efekty".

Dziś tworzymy nową akcję! Chcemy potrzebującym dzieciom dawać wędkę, zamiast ryby. Dlatego będziemy organizować kursy przydatnych umiejętności dzieciom z domów dziecka oraz w trudnej sytuacji życiowej i materialnej. Przeprowadzimy także ogólnopolską kampanię społeczną angażującą influencerów do pomagania.

OFERUJEMY:
Praktyki/staż/wolontariat - forma uzależniona od Ciebie i Twojego doświadczenia.

W NASZYM ZESPOLE:
- zdobędziesz WIEDZĘ z zakresu prowadzenia akcji społecznych, e-marketingu i PR
- zgromadzisz bardzo cenne DOŚWIADCZENIE działając przy nowej, ale bardzo perspektywicznej marce
- poznasz samych pozytywnych, pełnych pasji i zaangażowania LUDZI
- będziesz miał IDEALNE WARUNKI do realizacji SWOICH POMYSŁÓW (przyjazne biuro, pyszna kawa, owoce i atrakcyjne spotkania integracyjne z członkami całej Grupy Sarigato).

PAMIĘTAJ, DLA NAS NAJBARDZIEJ LICZYSZ SIĘ TY I TWÓJ ROZWÓJ.

TWOJE ZADANIA w DZIALE NOWYCH MEDIÓW, do którego aplikujesz:
- tworzenie fajnych grafik na potrzeby akcji i kampanii (zobacz jak robiliśmy to do tej pory na naszym fanpage FB: Szkoła 3.0)
- tworzenie materiałów wideo (nagrywanie i montaż)
- wymyślanie nowych koncepcji na komunikację akcji w social mediach.

Będąc członkiem naszego zespołu zdobędziesz masę cennej wiedzy i doświadczenia. Nie liczy się wykształcenie - liczysz się Ty, Twoja praca i zaangażowanie.

Wymagania

Potrzebujemy Cię, jeśli:
- tworzysz grafiki i/lub materiały wideo
- chcesz zdobyć wiedzę i doświadczenie w marketingu i PR, w szczególności internetowym
- kochasz ludzi, zwierzęta i lubisz pomagać!
- jesteś kreatywny (myślisz poza schematami)
- jesteś zaangażowany, w to co robisz.

Wymagamy minimum 15 godzin tygodniowo przeznaczonych na pracę w biurze Fundacji.
Możliwość organizacji stażu z Urzędu Pracy.

Liczymy na przekonujące CV, być może czekamy właśnie na Ciebie!

Prezentacja firmy

Innowacyjność, profesjonalizm, nowoczesne narzędzia, które pozwalają "po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Praca dla studenta, Praca Praktyki / Staż, Praca Organizacje pozarządowe / Wolontariat