Staż w Dziale Medycznym firmy GlaxoSmithKline / LEKARZ

Portal-medica.pl

Warszawa (Mokotów), mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Program rozwojowy w Dziale Medycznym

Future Leaders Program - Medical

Nasza oferta jest skierowana dla absolwentów kierunku lekarskiego i daje możliwość 2-letniego stażu w Dziale Medycznym firmy GlaxoSmithKline. W czasie programu dajemy szansę poznania w praktyce wszystkich obszarów funkcjonalnych Działu Medycznego firmy farmaceutycznej. ( w tym między innymi  działu badań klinicznych, nadzoru nad bezpieczeństwem farmakoterapii, doradztwa i informacji medycznej).  Program jest też doskonałym sposobem, aby rozwijać umiejętności strategicznego myślenia, zdobywać zaawansowaną wiedzę na temat koncepcji zarządzania i stylów przywództwa oraz  zobaczyć działalność całego GSK.

Jeśli jesteś zainteresowany powiększaniem swojej wiedzy w obszarach takich jak: choroby zakaźne, pulmonologia, szczepionki, choroby rzadkie, nadzór nad bezpieczeństwem farmakoterapii, innowacyjne kierunki rozwoju leków i szczepionek, masz zdolności komunikacyjne i przywódcze - zachęcamy do aplikowania do programu.

Jak wygląda program?

• Przez dwa kolejne lata będziesz uczestniczył w płatnym programie stażowym w pełnym wymiarze godzin w biurze firmy w Warszawie,  który przygotuje Cie do pracy na samodzielnym stanowisku w Dziale Medycznym.

• Będziesz realizować oraz wspierać  projekty w różnych obszarach terapeutycznych ( między innymi pulmonologia, choroby zakaźne, wakcynologia ), które obejmą między innymi  interpretacje danych klinicznych oraz publikacji zgodnie z zasadami  EBM, badania kliniczne, przepisy prawne w obszarze medycyny , nadzór  medyczny nad bezpieczeństwem farmakoterapii, a także marketing  farmaceutyczny i aspekty  farmakoekonomiczne.

• Twoi liderzy i mentorzy będą wspierać Cię w planowaniu kariery i osiągnięciu swoich celów rozwojowych

• Będziesz miał szansę wziąć udział w szkoleniach i konferencjach

Program Future Leaders Medical jest dedykowany dla tych z Was, którzy:

• niedawno ukończyli studia medyczne i (najlepiej) ukończyli roczny staż podyplomowy

• posiadają gruntowne zainteresowanie przemysłem farmaceutycznym i ochroną zdrowia

• chcą rozwijać karierę w branży farmaceutycznej

• posiadają bardzo dobrą znajomość języka angielskiego

• mają ambicję i pasję do ciągłego uczenia się i podejmowania nowych wyzwań

• poszukują niestandardowych rozwiązań

• posiadają doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

Zgłoszenia przyjmowane są do 9.11.2016r

Prezentacja firmy

Portal-medica.pl jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia