Staż w dziale marketingu

ACERON Sp. j.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Oferta pracy

RED IS BAD - Polska firma produkująca odzież patriotyczną i wolnościową poszukuje:
stażysta w dziale marketingu.
Firma mieści się w Warszawie, w dzielnicy Praga-Północ

Obowiązki:
- tworzenie i opracowywanie materiałów na portale społecznościowe
- real-time marketing
- reklama w social media
- odpowiadanie na bieżąco na wiadomości
- kontakt z agencjami reklamowymi, interaktywnymi
- pomoc w bieżących pracach działu marketingu
- stała współpraca z pracownikami z innych działów

Wymagania

Wymagania:
-bardzo dobra znajomość obsługi komputera
- wykształcenie minimum średnie
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
- dobra znajomość social media
- bardzo dobra znajomość j. angielskiego
- kreatywność, systematyczność, umiejętności organizacyjne
- aktywność w działaniu, samodzielność i orientacja na realizację wyznaczonego celu
- dobra znajomość zasad ortografii
- lekkie pióro

Oferujemy:
- płatny staż w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie
- pracę w przyjaznej atmosferze, w zgranym zespole
- możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia
- narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
- możliwość zatrudnienia po zakończeniu stażu w przypadku pozytywnej oceny wystawionej przez pracodawcę

Prosimy również o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Prezentacja firmy

RED IS BAD - Polska firma produkująca odzież patriotyczną.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media