Staż w dziale marketingu

iTaxi.pl Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Śmiało możesz nazwać się dzieckiem „Internetów”?
Chłoniesz nową wiedzę, ale nie bezkrytycznie?
Szukasz inspirującego środowiska, które pozwoli Ci rozwinąć skrzydła?
Chodź na płatny staż w dziale marketingu iTaxi!

Mile widziane:
– orientacja w social media / prowadzenie fanpage’a
– doświadczenie w poligrafii
– marketingowe doświadczenie / wykształcenie

Niezbędne:
– biegły Excel
– fajna osobowość i ciekawość świata
– bardzo dobra organizacja pracy

U nas nauczysz się:
– przygotowywania materiałów do druku
– tworzenia treści firmowych w social media
– pozyskiwania i analizy danych na potrzeby wewnętrzne

Czeka Cię zdobywanie wiedzy w świetnej, start-upowej atmosferze przy stacji Ursynów.
Staż jest płatny i trwa 3 miesiące (start w kwietniu). Później możliwość zatrudnienia na stałe na umowę o pracę – jeśli okaże się, że do siebie pasujemy :)

Prezentacja firmy

iTaxi to teraz najszybciej rozwijająca się sieć taxi w Polsce. Ta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
500PLN - 600PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media