Staż w dziale marketingu SEO/ SEM.

Drukarnia MM Sp. z o.o.

30-532 KRAKÓW, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Poliman od lat działająca w branży IT, poszukuje stażystów do działu marketingu SEO/ SEM. Oferujemy zarówno staż bezpłatny jak i płatny, w zależności od posiadanych umiejętności. Nie wykluczamy także podjęcia stałej współpracy po ukończeniu stażu.
Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

- redagowanie tekstów zapleczowych
- optymalizację stron www
- redagowanie tekstów PR
- opracowywanie, wdrażanie i prowadzenie kampanii linków sponsorowanych
- rozwijanie zaplecza pozycjonerskiego
- analiza skuteczności metod pozycjonowania
- prowadzenie kampanii promocyjnych w sieci

Oferujemy pracę w siedzibie firmy oraz elastyczny grafik.

Wymagania

Wymagamy podstawowej znajomości zagadnień związanych z pozycjonowaniem i z marketingiem internetowym. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w copywritingu.

Dokumenty aplikacje powinny zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).

Prezentacja firmy

Firma działa od 1999 roku. <br/>Przez 15 lat działalności w branży IT zd... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/09/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media