Staż w Dziale Logistyki - branża IT

Madu Sc Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma MADU SC - właściciel portalu 112it.pl - specjalizuje się w dostarczaniu, wdrażaniu i utrzymywaniu zaawansowanych rozwiązań IT. Od wielu lat dostarczamy bezpieczne, wydajne i innowacyjne rozwiązania serwerowe w oparciu o portfolio największych liderów branży serwerowej.

Wiemy, że to ludzie budują naszą firmę, dlatego też stanowią oni dla nas największą wartość. Dbamy o to, aby stworzyć środowisko, w którym każda osoba ma szansę rozwijać swój potencjał zawodowy i zdobywać cenne doświadczenie.

Aktualnie szukamy kandydata na stanowisko:

Stażysta w Dziale Logistyki

Oferta

Jeśli interesują Cię zasady pracy rządzące działem logistyki i jeśli chcesz poznać specyfikę realizacji zamówień w sektorze IT – zapraszamy do nas na staż.

Pracując w MADU SC zostaniesz zaznajomiony z zasadami współpracy z dostawcami sprzętu i oprogramowania, a także będziesz miał okazję obserwować proces obsługi klientów. Podczas stażu nauczysz się również pracy w programach WAPRO Wf-Mag oraz UPS WorldShip. To wszystko w przyjaznej atmosferze i przy wsparciu zgranego zespołu młodych ludzi.

Oferujemy bezpłatny staż na okres 3-6 miesięcy lub płatny staż zorganizowany we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy we Wrocławiu (dla osób posiadających status osoby bezrobotnej).

Staż daje możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, a także zdobycie gruntownej wiedzy o zasadach funkcjonowania działu logistyki w przedsiębiorstwie handlowo-usługowym.

Program stażu obejmuje zadania związane z bieżącym wsparciem działu logistyki:

  1. realizacja wysyłek do klientów według zamówień w systemie,
  2. aktualizacja statusów realizacji zamówienia i udzielanie informacji kontrahentom,
  3. monitorowanie i weryfikacja kondycji produktów,
  4. aktualizacja bazy kontaktów.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  1. wykształcenia wyższego lub statusu studenta ostatnich lat studiów niestacjonarnych (preferowane wykształcenie kierunkowe),
  2. bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  3. dobrej znajomości MS Office (Word, Excel),
  4. rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i organizacyjnych,
  5. umiejętności koordynacji i rozwiązywania problemów (zdolności analityczne),
  6. umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu(!),
  7. chęci do nauki i podejmowania nowych wyzwań :-)
  8. dyspozycyjności w pełnym wymiarze godzin od 14 kwietnia 2014

Aplikacje:

Osoby zainteresowane odbyciem stażu w naszej firmie prosimy o nadesłanie aplikacji za pomocą opcji APLIKUJ.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko w wybranymi kandydatami, jednak wszystkim dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

Prosimy o zawarcie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Prezentacja firmy

Szanowni Państwo, <br/>spółka MADU SC funkcjonuje na rynku dostawców spr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
3-6 miesięcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka