Staż w dziale księgowości w biurze rachunkowym dla osób z powiatu wołomińskiego

Mena Sp. z o.o.

Marki k. Warszawy, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Oferta kierowana jest do osób, które:

• Chciałyby zdobyć doświadczenie w pracy w księgowości
• Są komunikatywne, lubią pracować z ludźmi
• Są zarejestrowane jako osoby bezrobotne w PUP i nie ukończyły 30 lat
• Zamieszkują w powiecie wołomińskim (warunek konieczny!)

Gwarantujemy:
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

Staż będzie finansowany ze środków Powiatowego Urzędu Pracy.

Rozpoczęcie stażu maj - czerwiec 2015 r.

Prezentacja firmy

Kompleksowe usługi rachunkowe dla mikro, małych i średnich firm.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
do 6 miesięcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa