Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Wsparcie pracowników Działu HR w realizacji różnorodnych projektów
  • Czynności administracyjne związane z prawidłowym i terminowym obiegiem dokumentów
  • Dbanie o kwestie organizacyjne związane z przygotowaniem i realizacją projektów
  • Wspieranie i odpowiadanie na potrzeby/pytania pracowników w ramach Grupy Polpharma w Polsce

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny
  • Mile widziane doświadczenie (staż lub praktyka) w obszarze administracji
  • Zainteresowanie tematyką HR
  • Dobra umiejętność posługiwania się pakietem MS Office (zwłaszcza: Excel, Word)
  • Nastawienie na współpracę
  • Komunikatywność
  • Rzetelność, terminowość, dbałość o szczegóły
  • Proaktywność w przyjmowaniu odpowiedzialności na powierzone zadania

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
  • Planowany czas stażu – min. 6 miesięcy
  • Niezbędne narzędzia pracy