Staż w dziale HR

Cyclad Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Praktyki

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca HR / Kadry / Rekrutacja

W związku z rozwojem naszego oddziału w Katowicach poszukujemy Stażystów, którzy będą wspierać działania Działu Rekrutacji.

Opis stanowiska:

• Przygotowywanie oraz zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych

• Wyszukiwanie kandydatów w bazie danych i innych dostępnych źródłach

• Kontakt telefoniczny i mailowy z kandydatami z całej Europy

• Przygotowywanie dokumentów aplikacyjnych kandydatów

• Udział w tworzeniu materiałów i narzędzi rekrutacyjnych

• Drobne zadania administracyjne

Wymagania:

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

• zainteresowania tematyką Human Resources

• Sprawne posługiwanie się programami MS Office (Excel, PowerPoint, Word)

• Kreatywność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

• Okazję ciągłego doskonalenia umiejętności językowych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.