Opis stanowiska pracy

ISS Facility Services Polska wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS, jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services. W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2500 pracowników.

Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów. Dostarczamy usługi utrzymania czystości i higieny, usługi żywieniowe, office support oraz obsługę techniczną. Jesteśmy w obiektach biurowych, kompleksach handlowych, zakładach przemysłowych oraz w budynkach użyteczności publicznej i służby zdrowia.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Stażysta w dziale Business Support

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Nadzorowanie dokumentacji prawnej z zakresu BHP, OŚ i HACCP,
  • Przygotowywanie materiałów szkoleniowych oraz prowadzenie ewidencji szkoleń,
  • Wspieranie działu Business Support w codziennej pracy.

Oczekujemy:

  • Zainteresowania tematyką bhp,
  • Podstawowej znajomości obowiązujących przepisów bhp,
  • Komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
  • Znajomości pakietu Office na poziomie średnio-zaawansowanym,
  • Status studenta studiów wyższych lub podyplomowych związanych z bhp,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Chęci uczenia się

Oferujemy:

  • Płatny trzymiesięczny staż w wymiarze pełnego etatu w międzynarodowej organizacji z branży FM (elastyczne godziny pracy w trakcie roku akademickiego),
  • Możliwość poznania metod zarządzania bezpieczeństwem pracy, środowiskiem, jakością oraz bezpieczeństwem żywności w międzynarodowej firmie,
  • Możliwość rozwoju pod okiem doświadczonych specjalistów
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole

Prezentacja firmy

ISS Facility Services Polska wchodzi w skład międzynarodowej Grup... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praktyki / Staż, Praca Praca dla studenta, Praca Kontrola jakości