Staż w dziale BHP (znajomość j. niemieckiego)

Tonsmeier Polska Sp. z o.o.

Ruda Śląska, śląskie

Od: Tonsmeier Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Ruda Śląska

Gospodarka odpadami rozwinęła się w dynamiczną i zaawansowaną technicznie branżę. Dojrzałe koncepcje recyklingu chronią środowisko naturalne. Przedsiębiorstwo Tönsmeier jest jedną z wiodących niemieckich firm działających w tej branży, świadczącą usługi w 50 centrach zlokalizowanych w Niemczech i Europie. Ponad 2 200 pracowników świadczy dla naszych klientów kompleksowe usługi w zakresie zbiórki, sortowania, przetwarzania, recyklingu i wykorzystania odpadów.

Tönsmeier Polska to generalny przedstawiciel Grupy Tönsmeier w Polsce. Siedziba główna znajduje się w Rudzie Śląskiej. Tönsmeier Polska koordynuje działania wszystkich spółek na terenie Polski.

Szukamy osób zainteresowanych stażem w naszym dziale BHP:

Zadania:

  • Tłumaczenie dokumentacji systemowej z języka niemieckiego na język polski.
  • Nadzorowanie i archiwizacja dokumentacji oraz zapisów związanych z systemami zarządzania, przede wszystkim ISO 50001.

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego.
  • Znajomość systemów zarządzania wg standardów ISO (np. 9001, 14001, OHSAS, 50001).
  • Znajomość zagadnień związanych z ochroną Środowiska lub Energetyki.
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office – Word, Excel, Power Point, Outlook.

Oferujemy umowę zlecenia na okres do 6 miesięcy oraz możliwość wzięcia udziału we wdrożeniu nowego system.

Prosimy o aplikowanie przez zielony przycisk "Aplikuj" po prawej stronie ogłoszenia