STAŻ w dziale ANALIZ FINANSOWYCH

Camina

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli lubisz uczyć się nowych rzeczy, chcesz się rozwijać i szukasz możliwości trenowania u najlepszych.

Jeśli już wiesz, że aby zajść daleko, trzeba zacząć od podstaw.

Spróbuj u nas...

Po zakończeniu dwumiesięcznego stażu otrzymasz zaświadczenie o jego ukończeniu, a dla najlepszych – mamy propozycję stałej pracy w niepełnym wymiarze czasu.

Wymagania:

  • ostatnie lata studiów, specjalność: zarządzanie i marketing, finanse przedsiębiorstw itp.
  • biegła znajomość programów Excel i Word
  • język angielski komunikatywny
  • atutem będzie doświadczenie (również praktyka, staż) na stanowiskach biurowych

Umiejętności:

  • skrupulatność, dokładność,
  • umiejętność formułowania wypowiedzi, pisania tekstów o różnej tematyce,
  • łatwość uczenia się obsługi nowych programów

Zakres zadań:

  • rozliczanie projektów dofinansowanych z funduszy europejskich,
  • opracowywanie wniosków o płatność, prowadzenie ewidencji i zestawień,
  • opracowywanie pism i odpowiedzi,
  • wprowadzanie danych do Excela, wprowadzanie funkcji, budowanie plików pod biznes plany i analizy finansowe,
  • research w internecie wg wskazówek,
  • prace pomocnicze w obszarze marketingu

Prosimy o przesłanie listu oraz CV. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

CAMINA Business & Finance Solutions kompleksowo wspomaga zarządzanie mał... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/02/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting