Staż w dynamicznie rozwijającym się Domu Mediowym

TR Invest S.A.

Wrocław, 50-537, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy domem mediowym, który oferuje swoim klientom kompleksowe działania z zakresu marketingu internetowego. Specjalizujemy się w prowadzeniu kampanii efektywnościowych online z wykorzystaniem najnowszych technologii.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemyb osób zafascynowanych reklamą online, które chciałyby dołączyć do naszego zespołu.

Oferujemy:

  • płatny 2,5-miesięczny staż z możliwością zatrudnienia (praca od 4 do 5 dni w tygodniu w godzinach 8:30 – 17:00),
  • pracę w miłej, koleżeńskiej atmosferze, a to przecież najważniejsze :)
  • możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia i konkretnych umiejętności zawodowych w perspektywicznej branży,
  • poznawanie takich narzędzi jak: Google Analytics, Google Adwords, giełdy RTB oraz innych narzędzi i strategii mediowych,
  • udział w planowaniu i realizacji kampanii online dla znanych marek polskich i międzynarodowych.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • pomoc w tworzeniu strategii mediowych, media planów i analiz dla Klientów agencji,
  • asysta przy prowadzeniu, raportowaniu i monitoringu kampanii internetowych,
  • prowadzenie dokumentacji kampanii,

i wiele, wiele więcej o czym być może dowiesz się na spotkaniu :)

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

  • zainteresowania reklamą internetową, a szczególnie performance marketingiem,
  • dobrej znajomości pakietu Office (szczególnie Excel i Powerpoint),
  • nastawienia na rozwój i chęci uczenia się, zdobywana wiedzy z zakresu reklamy internetowej,
  • sumienności i odpowiedzialności.

Jeżeli opanujesz to w czasie stażu 2,5 miesięcznego i zgrasz się z zespołem, chętnie zaproponujemy Ci przedłużenie stażu lub zatrudnienie na stanowisku Junior Media Planner. Jeżeli interesuje Cię marketing internetowy i chciałbyś zdobyć unikalne kompetencje w perspektywicznym zawodzie - aplikuj do nas!

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Do aplikacji proszę dołączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 27.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Prezentacja firmy

MediaVerse to wrocławska agencja mediowa, która oferuje swoim klientom k... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Czas trwania umowy
2,5 miesiące
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media