Staż w Departamencie Prawnym

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy :

  • współpracę z profesjonalnym i otwartym zespołem doświadczonych radców prawnych
  • realizację odpowiedzialnych zadań w dynamicznym środowisku
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
  • Roczny - płatny staż (umowa o pracę tymczasową za pośrednictwem  Adecco)

Zakres obowiązków:

  • wsparcie radców prawnych w codziennej obsłudze prawnej podmiotów z grupy O/V
  • przygotowywanie pism procesowych, korespondencji prawnej z klientami
  • weryfikacja zgodności z prawem programów sprzedażowych, biuletynów, regulaminów konkursów
  • przygotowanie projektów pism do urzędów i organów administracji
  • opracowywanie projektów umów handlowych, wnoszenie poprawek do umów
  • śledzenie zmian w przepisach prawa w szczególności w zakresie prawa konkurencji, danych osobowych, prawa pracy

Oczekujemy:

  • wiedzy i zainteresowania w zakresie prawa cywilnego, konsumenckiego, prawa konkurencji;
  • biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • obsługi pakietu MS Office;
  • umiejętności współdziałania w zespole oraz umiejętnego i efektywnego zarządzania czasem pracy;
  • komunikatywności, dyspozycyjności, samodzielności w działaniu i podejmowaniu decyzji;
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Numer referencyjny: SP/28/10/18/WA1
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.