Staż w biurze podróży

Biuro Podróży Siesta

Racibórz, śląskie

Opis stanowiska pracy

Obsługa klienta i sprzedaż pakietów wakacyjnych, ubezpieczeń turystycznych, biletów.

Wymagania: komunikatywność, umiejętności sprzedażowe, otwartość, pewność siebie, chęć do nauki i ciągłego doskonalenia swoich umiejętności, punktualność, terminowość.

Mile widziane osoby z doświadczeniem w sprzedaży (niekoniecznie ofert turystycznych).

UWAGA! Staż dla osoby zarejestrowanej jako bezrobotna w urzędzie pracy.

Prezentacja firmy

Biuro podróży \"Siesta\" to dynamicznie rozwijające się biuro pod... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka