Staż w Belgijskiej Izbie Gospodarczej

Belgijska Izba Gospodarcza

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Belgijska Izba Gospodarcza poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko Stażysty (STAŻ PŁATNY)

Zakres obowiązków:

- wspieranie i organizowanie wydarzeń w ramach Dni Belgijskich 2016
- udział w organizowaniu konferencji, spotkań biznesowych, koktajli, wydarzeń kulturalnych);
- prowadzenie baz danych Członków Izby;
- wsparcie Dyrektora Generalnego oraz osób z zespołu BBC przy ich własnych projektach oraz w prowadzeniu biura;
- przygotowywanie informacji o wydarzeniach, formularzy rejestracyjnych oraz ewaluacyjnych;
- poszukiwanie patronów medialnych, sponsorów;
- możliwe samodzielne prowadzenie projektów;
- prace administracyjno-biurowe;
- praca w języku polskim i angielskim.

Gwarantowane:

- przyjemna i twórcza atmosfera pracy;
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku;
- po 3 miesiącach możliwość przedłużenia współpracy na interesujących warunkach.

Wymagania

Wymagania:

- wyższe wykształcenie lub ostatni rok studiów;
- znajomość pakietu MS Office (bardzo dobra znajomość Excel, Word, Power Point);
- dyspozycyjność 5 razy w tygodniu w godzinach 9:00-17:00 przez okres 3 miesięcy;
- dobra znajomość j. angielskiego (poziom B2/C1), znajomość j. francuskiego lub niderlandzkiego będzie dodatkowym atutem;
- umiejętność szybkiego wyszukiwania informacji (Internet);
- zaangażowanie i odpowiedzialność;
- dobra znajomość języka polskiego i lekkie pióro (umiejętności edytorskie i korektorskie mile widziane);
- chęć zdobywania nowych umiejętności;
- zdolność jednoczesnego wykonywania kilku zadań.

Prezentacja firmy

Belgijska Izba Gospodarcza jest organizacją zrzeszająca firmy belgijskie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inne