Staż w atelier projektanta

R.C. Design

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jeśli kochasz modę i chciałbyś się rozwijać w tej dziedzinie przyjdź do nas na staż.

Do Twoich obowiązków będzie należało:
- asystowanie projektantowi w pracowni i podczas spotkań z klientami (wykonywanie miar, obsługa klientów)
- bieżąca administracja działalności pracowni lub atelier (robienie zamówień, dbanie o porządek, odbieranie telefonów i odpowiadanie na wiadomości e-mail)

Wymagania:
- zainteresowanie modą
- miła aparycja, łatwość nawiązywania kontaktu z klientami
- znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym

Mile widziane:
- umiejętność szycia i wykonywania poprawek krawieckich
- umiejętność robienia wykrojów

Istnieje możliwość zatrudnienia później na stanowisku Asystent projektanta.
Prosimy o wysyłanie aplikacji wraz ze zdjęciem.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw nr 133 poz.883)”.

Prezentacja firmy

RINA COSSACK to luksusowa marka odzieżowa kreująca wizerunek wspó... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/06/2014
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie