Staż w Angoli dla Studentów i Absolwentów Budownictwa Lądowego

Studio Form Sp. z o.o.

WARSZAWA, 02-496, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Genialna forma doskonalenia umiejętności dla Studentów i Absolwentów Budownictwa Lądowego

Międzynarodowy Deweloper POLTEC Investimentos, potentat na rynku Południowej Afryki ogłasza nabór na staż przeznaczony dla Studentów i Absolwentów Budownictwa Lądowego do projektów realizowanych w Angoli.

Praktyki w Angoli to niewątpliwie niesamowita przygoda, przede wszystkim możliwość uczestniczenia w ciekawym i niespotykanym projekcie, sposób na zwiększenie swojej konkurencyjności na rynku pracy.

POLTEC Investimentos zapewnia:
• zakwaterowanie
• przelot
• niezbędne szczepienia
• atrakcyjną dietę
• kartę SIM z doładowaniem lokalnego operatora
• stałą opiekę koordynatora z Polski

Praktyki trwają 12 tygodni i mogą być szansą na podpisanie rocznego kontraktu.
W tym czasie zwycięzcy będą uczestniczyć w procesie powstawania nowego osiedla mieszkaniowego w segmencie domów luksusowych, który jest realizowany na terenie Luandy. Projekt obejmuje cały proces od koncepcji architektonicznej poprzez budowę aż po wykańczanie domów i adaptację dla indywidualnych potrzeb klienta. Praktyki w Angoli to niewątpliwie niesamowita przygoda, przede wszystkim jednak to możliwość uczestniczenia w ciekawym i niespotykanym projekcie oraz sposób na zwiększenie swojej konkurencyjności na rynku pracy.

Nagrodą dla najlepszych jest roczny kontrakt w firmie POLTEC Investimentos.

POLTEC Investimentos to międzynarodowa firma z polskim kapitałem działająca aktualnie na rynku afrykańskim, a w szczególności w Angoli.

Prezentacja firmy

Działając, stawiamy na jakość i profesjonalizm, które pozwoliły nam zdob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
3 mce
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie