Staż w Agencji Pracy

OTTO Work Force

Garwolin, mazowieckie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Garwolin

Firma OTTO Sp. z o.o. jest jednym z liderów w branży doradztwa personalnego na rynku międzynarodowym. Proponujemy pracę stałą oraz tymczasową w kraju i za granicą.

W chwili obecnej w związku z dynamicznym rozwojem oddziału poszukujemy osoby na:

STAŻ w agencji OTTO Polska

NR REF.: ST/GAR/2015

Obowiązki:

• Pomoc w realizacji bieżących projektów rekrutacyjnych;

• Prowadzenie wywiadów telefonicznych;

• Współudział w tworzeniu ofert;

• Udział w bieżących pracach administracyjno - recepcyjnych biura.

Wymagania:

• Mile widziane doświadczenie w call center lub innej obsłudze klienta;

• STATUS STUDENTA ZAOCZNEGO (mile widziane);

• Umiejętność ustalania priorytetów;

• Dobra znajomość MS Office;

• Dokładność;

• Umiejętność pracy pod presją czasu;

• Komunikatywność.

Oferujemy:

• Pracę w miłej atmosferze;

• Możliwość poznania programu CRM;

• Dla osób zaangażowanych możliwość nawiązania dłuższej współpracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.