Staż Specjalista ds obsługi klienta

ATS Sp. j.

Jawor, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Dystrybutor soczewek kontaktowych "ATS" z Jawora poszukuje na staż młodej osoby na stanowisko Specjalista ds obsługi klienta

Zakres czynności:
- telefoniczny i e-mailowy kontakt z klientami,
- przyjmowanie zamówień, reklamacji, informowanie klientów,
- obsługa zamówień do dostawców,
- obsługa sprzedaży internetowej i wysyłkowej,
- ścisła współpraca z działem handlowym,
- dbanie o dobry wizerunek firmy, działania marketingowe,
- kontrola i analiza płatności klientów,
- prace biurowe,
- inne zadania zlecone przez Pracodawcę.

CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres e-mail

Wymagania

- wiek do 30 lat,
- rejestracja w PUP,
- wykształcenie średnie,
- sumienność, dokładność, zaangażowanie.

Prezentacja firmy

Jesteśmy obecni na rynku od 2003 roku. Zajmujemy się dystrybucją ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta