Staż Specjalista ds. Marketingu

Grupa Sarigato

Kraków, 31-052, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Sarigato to jeden z czołowych graczy email marketingu w Polsce. Jesteśmy również właścicielem największej sieci wideo w Polsce "Sataku" oraz marki "SayFly" odpowiedzialnej za produkcję materiałów do kampanii internetowych. Powstała również Fundacja Sarigato - autor największej internetowej akcji pomagania Psiakom w Polsce - KarmimyPsiaki.

Poszukujemy zaradnego i śmiałego człowieka do działań marketingowych / PR'owych dla naszych marek. Oczywiście potrzebujemy kogoś na stałe, staż jest sprawdzeniem Twojego zaangażowania.

Nasze wymagania:
- znajomość Facebook'a (trochę więcej niż news feed)
- umiejętność ciekawego pisania (notki prasowe, publikacje, newsy)
- podstawowa znajomość Google Analytics
- otwartość, kreatywność
- umiejętność bardzo szybkiego uczenia się (jak nie pytasz od razu, znaczy że rozumiesz)
- ZAANGAŻOWANIE NA 110%

Twoje obowiązki po stażu:
- prowadzenie FanPage'y
- kontakt z dziennikarzami
- pisanie, ciekawe pisanie, bez formalnych akcentów "ą, ę" (taka branża)
- kampanie autopromocyjne
- poprowadzenie projektu (np. udział w targach reklamowych czy konferencji)

Nasze obowiązki wobec Ciebie:
- praca w gronie ekspertów
- przyjazna (prawie że rodzinna) atmosfera
- wszechobecne zaangażowanie i chęć pomoc
- otwartość na ciekawe pomysły
- prywatna obsługa medyczna
- karta na obiekty sportowe
- wynagrodzenie

Prezentacja firmy

Po pierwsze: <br/> <br/>My też nie lubimy pracy w korporacji. Bardzo nam... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media