Staż/Praktyka w dziale marketingu.

Omnis Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Do zadań Kandydata/Kandydatki będzie należało:

• Wsparcie Działu Sprzedaży w działaniach handlowo-marketingowych

• Wsparcie w realizacji bieżących akcji handlowych

• Współpraca przy przygotowaniu kampanii e-mail marketingowych

• Przygotowywanie materiałów na firmowe strony internetowe

• Sporządzanie ofert handlowych

• Umawianie spotkań z Klientami, organizacja kontaktów

• Wprowadzanie nowych firm do systemu, obsługa baz danych

Oferujemy:

• Płatny staż wakacyjny w wymiarze ok. 6 godzin dziennie (lipiec – wrzesień)

• Wsparcie opiekuna merytorycznego

• Dużo praktycznej wiedzy, fajny i pomocny zespół i ciekawe dyskusje przy porannej kawie

Wymagania

Czekamy na Twoje CV, jeśli:

• Ukończyłeś przynajmniej III rok studiów (preferowane kierunki studiów: marketing, zarządzanie, informatyka)

• Chcesz rozwijać się w obszarze sprzedaży przy wsparciu nowoczesnej technologii

• Interesujesz się branżą IT

• Wyróżnia Cię zaangażowanie, kreatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

• Posiadasz umiejętność łatwego redagowania tekstu (lekkie pióro)

• Dobrze znasz pakiet Microsoft Office 365

• Uważasz, że warto zacząć wcześniej i kończąc studia mieć już doświadczenie liczone w latach

Informujemy, że skontaktujemy się wybranymi kandydatami.

Pamiętaj o klauzuli - "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Omnis Sp. z o.o.

Prezentacja firmy

Od wielu lat działamy na polskim rynku jako producent i dostawca ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/05/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media