Staż/Praktyka w Dziale Marketingu i PR

Scanmed S.A.

Kraków, małopolskie

Miejsce pracy: Kraków

Zakres zadań i obowiązków:

  • współprojektowanie i uczestnictwo we wdrażaniu produktów promocyjno-reklamowych
  • redagowania tekstów promocyjnych na strony internetowe, profile w portalach społecznościowych i treści mailingowe,
  • opracowywania ofert kierowanych do klientów,
  • analizowanie bieżącej sytuacji rynkowej i zapotrzebowania klientów określonej grupy docelowej na poszczególne dobra i usługi
  • przygotowywanie propozycji tekstów do biuletynu informacyjnego
  • pomoc w zbieraniu informacji do materiałów promocyjnych

Wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe w zakresie Marketingu/PR
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku specjalisty ds. marketingu/PR
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office w szczególności Excel
  • nastawienie na współpracę i pracę zespołową
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • dokładność, samodzielność i inicjatywa w działaniu

Oferujemy:

  • Możliwości kształcenia się i poszerzania swojej wiedzy
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznym, ambitnym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji przy pomocy przycisku Aplikuj.