Staż / Praktyka Specjalista ds. informatyki / Informatyk / Programista

Gavis Sp. z o.o.

Koszalin, Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Informatyk / Programista (tworzenie, naprawa i modernizacja istniejących systemów i serwisów internetowych, tworzenie formularzy, zarządzanie treścią serwisów w PHP, Java, MySql, HTML), tworzenie prostych aplikacji i formularzy w HTML, obsługa sieci internetowej, serwera i administracja w pracowni komp. i biura.

Dla osób zainteresowanych grafiką komputerową również:
- tworzenie wzorów użytkowych produktów, organizacji i firm,
- tworzenie animacji i banerów reklamowych,
- współpraca z działem sprzedaży, reklama interaktywna,
- koncepcje i wzory do ofert handlowych.

Wymagania

Forma pracy (do wyboru):
praktyka studencka
praktyka / staż w trakcie studiów
praktyka / staż absolwencki

Forma osobista praktyki / stażu (Koszalin, Szczecin) - preferowana.
możliwa forma zdalna (za pośrednictwem internetu) - konieczny dostęp do własnego komputera i internetu, system zadaniowy.

Praktyki / staże są nieodpłatne.

Prezentacja firmy

Ośrodek Badawczo-Rozwojowy GAVIS sp. z o.o.<br/><br/>Obecnie Ośro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/07/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
1-3 mies.
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1PLN - 1PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy