Staż płatny w sklepie internetowym

N.Trade s.c.

00-739 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Eco-Market to sklep internetowy z branży ogrodniczej. Jesteśmy młodą prężnie rozwijającą się firmą.

Miejsce pracy: Warszawa
Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj umowy: Staż
Min. Wykształcenie: średnie

Opis stanowiska:
Staż trwa 3 miesiące i został stworzony z myślą o młodych ludziach upatrujących swoją dalszą karierę w branży e-commerce.

Zakres Obowiązków :
● Wprowadzanie produktów do sklepu internetowego
● Bieżąca analiza trendów rynkowych i aktywności konkurencji
● Realizacja poszczególnych etapów zamówienia
● Przygotowanie ofert sprzedażowych
● Raportowanie wyników

Oferujemy :
● Zdobycie doświadczenia w branży e-commerce. Eco-Market to jeden z liderów w kategorii Ogród (e-gazela biznesu 2014)
● Niezbędne narzędzia pracy i szkolenie wdrażające.
● Interesującą , interdyscyplinarną pracę w kilku działach: handlowym, logistycznym, marketingowym
● Umowę o staż oraz wynagrodzenie 1000 zł netto miesięcznie
● Możliwość stałego zatrudnienia po okresie stażu

Wymagania

Wymagania :
● Dyspozycyjność w wymiarze 40 godzin w tygodniu przez okres co najmniej 3 miesięcy
● Podstawowa znajomość oprogramowania MS Office
● Otwartość na zdobywanie nowych umiejętności i wiedzy
● Dobra organizacja pracy i samodyscyplina
● Mile widziani studenci wieczorowi/zaoczni

Prezentacja firmy

Eco-market.pl to jeden z największych sklepów internetowych, zajm... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce