Staż płatny - Programista C# - aplikacje mobilne Apple iOS

Concise Software Sp. z o.o.

Rzeszów, 35-328, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Concise Software Sp. z o.o. jest twórcą aplikacji mobilnych, serwisów internetowych oraz rozwiązań serwerowych dla czołowych europejskich i amerykańskich producentów urzadzeń elektronicznych, dostawców kontentu elektronicznego, nowoczesnych mediów oraz portali społecznościowych.

Zatrudnione osoby będą zapoznane z procesem tworzenia oprogramowania na platformę iOS a następnie odpowiedzialne za tworzenie i rozwój aplikacji.

Wymagania

• doświadczenie w programowaniu w oparciu o język C++ bądź C#
• doświadczenie w programowaniu zorientowanym obiektowo
• znajomość wzorców projektowych
• znajomość języka angielskiego dla potrzeb posługiwania się dokumentacją
• komunikatywność

Prezentacja firmy

Concise Software is a team of 35 software engineers organized and devote... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy