Staż płatny - Copywriter/redaktor ze znajomością angielskiego

Codeengineers Usługi Internetowe

Bełchatów, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby do 30. roku życia z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego i umiejętnością pisania tekstów na różne tematy w tym języku, do odbycia płatnego stażu z Urzędu Pracy. Mile widziane zainteresowanie branżą SEO.

Warunki:
- praca w godzinach 7:30-15:30 lub 9:00-17:00
- biuro w centrum Bełchatowa
- młody zespół

Wymagania:
- bardzo dobra/biegła znajomość j. angielskiego w piśmie i przynajmniej komunikatywna w mowie,
- status osoby bezrobotnej,
- biegła obsługa komputera,
- mile widziane doświadczenie w pisaniu/redakcji tekstów,