Staż płatny - Content Marketing w e-commerce

Meblobranie.pl Sp. z.o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Meblobranie to dynamicznie rozwijająca się firma branży e-commerce w kategorii "Dom i ogród". Jesteśmy jednym z liderów w internetowej sprzedazy mebli i elementów wyposażenia wnętrz. Aktualnie poszukujemy stażysty/ki, która w czasie 3 miesięcznego stażu będzie zdobywać doświadczenie aktywnie uczestnicząc w realizacji działań z zakresu:

  • wyszukiwanie ciekawych i wartościowych informacji na temat oferowanych produktów
  • rozbudowa i aktualizacja katalogu produktów (opisy, zdjęcia, parametry techniczne)
  • przygotowanie angażujących użytkowników publikacji (poradników, recenzji, informacji o trendach) na blog firmowy i dla partnerów zewnętrznych
  • promocja przygotowanych treści w kanałach social media
  • wsparcie w działaniach z zakresu marketingu internetowego

Co oferujemy

  • 3 miesięczny płatny staż (1 000zł netto)
  • możliwość zdobycia interdyscyplinarnego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie e-commerce (członek Izby Gospodarki Elektronicznej, laureat e-Gazeli Biznesu 2015 i 2016)
  • dostęp do aktualnej wiedzy i jej praktycznego wykorzystania w codziennej pracy
  • możliwość stałego zatrudnienia po okresie stażu
  • pracę w biurze w Warszawie (Wola) w elastycznych godzinach

Wymagania

  • ukończone min. 3 semestry studiów
  • podstawowa znajomość HTML
  • zainteresowanie marketingiem internetowym
  • swoboda w redagowaniu treści (opisy produktów, wpisy na blogu)
  • determinacja i zaangażowanie

Ofertę zawierającą list motywacyjny i CV prosimy przesłać za pomocą formularza.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Meblobranie.pl to innowacyjny, dynamicznie rozwijający się sklep ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Internet / e-commerce, Praca Praktyki / Staż, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Inne