staż – młodszy specjalista ds. sprzedaży i marketingu (strony www, CRM)

TopCRM Sp. z o.o.

Warszawa, 02-697, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

TopCRM Sp. z o.o. zajmuje się tworzeniem aplikacji internetowych, stron www – od zakupu domeny, poprzez hosting, stworzenie strony, copywriting po pozycjonowanie. Stałym produktem jest ciągle rozwijany system CRM w chmurze.

Do naszego biura w Warszawie obecnie poszukujemy kandydatów do odbycia płatnego stażu finansowanego przez Urząd Pracy m. St. Warszawy i przeznaczonego dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w warszawskim urzędzie.

Jeśli:

  • sprawnie posługujesz się komputerem
  • lubisz poznawać nowe technologie wspierające biznes
  • nie przeraża Cię odrobina żargonu technicznego
  • chcesz praktycznie poznać i sprawdzić się w wielu kanałach sprzedażowych
  • jesteś osobą otwartą i komunikatywną i swobodnie posługujesz się językiem polskim w mowie i piśmie
  • nie obawiasz się dzwonić do klientów i rozmawiać
  • potrafisz pracować samodzielnie na podstawie uzgodnionych zadań

To właśnie szukamy Ciebie!

Co poznasz w praktyce:

  • jak przygotować ofertę dla klientów i jak ją usprawniać
  • jak zbierać potencjalnych klientów z różnych kanałów (www, telemarketing, social media, networking)
  • jak dokonać ich segmentacji i dostarczyć im dopasowaną ofertę
  • jak przeprowadzić prezentację sprzedażową
  • jak mierzyć efektywność działania
  • jak korzystać z najnowocześniejszych narzędzi w chmurze (CRM, marketing automation, zarządzanie projektami)
  • jak uruchamiać projekty w oparciu o potrzeby klienta

Po półrocznej praktyce stażysta będzie w stanie efektywnie pozyskiwać klientów oraz mierzyć swoje efekty za pomocą profesjonalnych narzędzi biznesowych.

Oferujemy:

  • umowę o staż na okres 3-6 miesięcy
  • wynagrodzenie w wysokości 851 zł. netto
  • możliwość zatrudnienia po ukończeniu okresu stażu
  • PRAKTYKA W PORUSZANIU SIĘ W B2B
  • szkolenia prowadzone przez ekspertów
  • osobisty mentoring
  • narzędzia niezbędne do pracy
  • uczestnictwo w innowacyjnych projektach
  • pisemne potwierdzenie odbycia stażu.

Wymagania

  • możliwość rejestracji w warszawskim Urzędzie Pracy jako osoba bezrobotna
  • umiejętność nawiązywania relacji
  • dobra znajomość oprogramowania biurowego MS Office
  • umiejętność samodzielnej pracy i dotrzymywanie terminów
  • inicjatywa w działaniu oraz umiejętność wyszukiwana rozwiązań problemów
  • zaangażowanie w pracę i dyspozycyjność w uzgodnionym zakresie

Mile widziane:

  • znajomość języka obcego (angielski, niemiecki)
  • umiejętność wprowadzania treści na stronę WordPress
  • umiejętność prostej obróbki zdjęć

Prezentacja firmy

Nasz zespół zajmuje się technologiami internetowymi dla biznesu o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
3-6 miesięcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż