Opis stanowiska pracy

SQAM Sp. z o.o. S.K. zajmuje się organizacją szkoleń. Organizujemy certyfikowane szkolenia dla testerów oprogramowania, specjalistów do spraw zapewniania jakości oprogramowania i tworzenia wymagań. Zapraszamy absolwentów i studentów ostatniego roku studiów wyższych do wzięcia udziału w STAŻU MANAGERSKIM w dziale firmy odpowiedzialnym za organizację eventów.

Wymagania

Codzienie do Twoich obowiązków będzie należało m.in:

1. Realizowanie założonych celów sprzedażowych, w tym:

  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • wykonywanie telefonów sprzedażowych każdego dnia,
  • utrzymywanie kontaktu ze stałymi klientami firmy,
  • przygotowywanie ofert sprzedażowych,
  • towarzyszenie Managerowi w spotkaniach u klientów.

2. Prowadzenie działań promocyjnych w celu osiągnięcia coraz większej liczby osób zainteresowanych organizowanymi eventami, potencjalnych klientów i uczestników, w tym:

  • promocja szkoleń w Internecie, social media etc.

3. Zarządzanie kontaktami z prelegentami szkoleń, w tym:

  • kontraktowanie prelegentów na konkretne szkolenia,
  • ustalanie terminów szkoleń, pozyskiwanie nowych szkoleniowców i podtrzymywanie
  • kontaktu ze szkoleniowcami współpracującymi z firmą: kontakt z ok. 20 prelegentami / dziennie.

4. Przygotowywanie materiałów szkoleniowych, w tym:

  • drukowanie,
  • składanie,
  • bindowanie,
  • współpraca z DTP.