Staż lub praktyka w firmie produkcyjno-handlowej

ATMSolutions Sp. z o.o. Sp. k.

Izabelin-dziekanówek, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma ATMSolutions poszukuje studenta 3 roku studiów inżynierskich lub studenta studiów magisterskich do odbycia praktyk (3 miesiące) lub stażu (6 miesięcy).

W trakcie trwania praktyk lub stażu, pokażemy Ci jak funkcjonuje bardzo szybko rozwijająca się firma produkcyjno-handlowa, ale również pozwolimy Ci sprawdzić się w działaniach m.in. takich jak:

kontakt telefoniczny i bezpośredni z klientami,
udzielanie informacji klientom na temat aktualnie oferowanych produktów,
tworzenie oferty w zakresie ploterów frezujących, tokarek, wycinarek plazmowych,
projektowanie oraz budowa maszyn CNC,
wsparcie konsultantów partnerów w prowadzonych działaniach,
przeprowadzanie selekcji aplikacji, kontakt z partnerami na rynkach zagranicznych (m.in. USA, Kanada, Chiny).

Wymagania

Od kandydatów/kandydatek oczekujemy:

otwartości na pracę z ludźmi i nowe wyzwania,
komunikatywności,
otwartości,
zaangażowania,
skrupulatności,
chęci rozwijania się w obszarze handlu, produkcji i kontakcie z klientem,
doskonałych zdolności interpersonalnych,
znajomości języka angielskiego w stopniu dobrym, znajomość takich programów jak: Mach3, ArtCAM, NCStudio, Mastercam, SolidWorks, AutoCad, Photoshop będzie dodatkowym atutem.

Poprzez udział w naszym Programie Praktyk będziesz mieć szansę zdobyć:

ciekawe doświadczenie zawodowe poparte referencjami
praktyczne umiejętności cenione na rynku
możliwość nauki od najlepszych profesjonalistów w branży
otwartą i przyjazną atmosferę pracy
możliwość podjęcia pracy po okresie praktyk lub stażu

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV.

w w w . a t m s o l u t i o n s . p l

Prezentacja firmy

Firma specjalizuje się w sprzedaży mini frezarek CNC do użytku p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji