STAŻ LETNI DLA STUDENTÓW STUDIÓW FILOLOGII

Biuro Tłumaczeń Technicznych Lido-Lang Sp. j.

Kraków, 30-644, małopolskie

Opis stanowiska pracy

- Udział w szkoleniach (narzędzia CAT, komputerowe narzędzia QA, MS Office na potrzeby tłumacza i weryfikatora i inne).
- Zapoznanie się z procedurami zapewnienia jakości w biurze tłumaczeń.
- Weryfikacja tłumaczeń pod kontrolą mentora.
- Tłumaczenie krótkich tekstów pod kontrolą mentora.
- Wspomaganie mentora i innych weryfikatorów w codziennych zadaniach (np. formatowanie plików Word, aktualizacja pamięci tłumaczeniowych, nanoszenie poprawek).
- Najlepsi stażyści: samodzielna weryfikacja i kontrola jakości tłumaczeń.

LIDO-LANG jest jednym z największych biur tłumaczeniowych w rejonie Europy Środkowo-Wschodniej (pierwsza dwudziestka według rankingu Common Sense Advisory z 2014 roku). Obecnie biuro zatrudnia ponad 40 osób w 8 działach firmy. Na co dzień pracujemy dla największych marek z Europy Zachodniej i Ameryki Północnej. Z naszych tłumaczeń korzystają takie firmy jak: Toyota, Nissan, Heineken, CLAAS, Bosch, sieć marketów JULA i inne.
Sukcesy zawdzięczamy przede wszystkim ludziom. LIDO-LANG to zespół najwyższej klasy specjalistów: lingwistów, informatyków, handlowców. Każdy z nas jest inny, ale łączą nas: pasja do języków, chęć pracy z ludźmi i dużo dystansu do świata.

Wymagania

• doskonała znajomość języka niemieckiego
• biegłe posługiwanie się językiem polskim;
• studenci SUM, IV–V roku studiów pięcioletnich lub absolwenci;

Prezentacja firmy

Biuro Tłumaczeń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/05/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
6 tygodni
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
1PLN - 2PLN / Daily (Brutto)
Premie, dodatki:
nie
Branża / kategoria:
Praca Inne