Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 25/09/2016.

Staż - Koordynator Komitetu Ofertowego

02-486 Warszawa, mazowieckie

Sygnity S.A.

Opis stanowiska pracy

U nas będziesz:

  • Zarządzał dokumentami ofertowymi oraz ich obiegiem
  • Współpracował z Klientem wewnętrznym (Handlowiec, Kierownik Projektu, Obszar Biznesowy) oraz Biurami dziedzinowymi i prawnikami

Jeśli:

  • Masz serce do IT
  • Jesteś absolwentem lub studentem ostatnich lat studiów
  • Posiadasz doświadczenie związane z wykonywaniem zadań administracyjnych lub w zakresie administracji projektami (Mile widziane doświadczenie we wsparciu procesów sprzedażowych)
  • Dobrze posługujesz się pakietem MS Office (Excel)
  • Wiesz jak efektywnie pracować pod presją czasu i jesteś zorientowany na efekty i jakość wykonywanej pracy
  • Jesteś komunikatywny oraz otwarty na pracę z klientem wewnętrznym
  • Potrafisz pracować w zespole i cechujesz się dobrą organizacją pracy, kreatywnością oraz asertywnością

Z nami zyskasz:

  • 3 miesięczny staż
  • Współpracę z zespołem otwartych i kreatywnych ludzi
  • Możliwość rozwoju

Grupa Sygnity powstała w wyniku fuzji ComputerLand i Emax, a tym samym Grup Kapitałowych,... którym obie firmy przewodziły.

Zatrudniając ponad 1000 osób dysponując jednym z najliczniejszych zespołów ekspertów na polskim rynku informatycznym, Sygnity obsługuje Klientów z pięciu sektorów gospodarki: bankowości i finansów, publicznego, przemysłu - w tym energetyki, telekomunikacji oraz opieki zdrowotnej.

Zainteresowanym rozpoczęciem kariery zawodowej polecamy Ci udział w praktykach i stażach. Rekrutacja na nie w Sygnity odbywa się przez cały rok.

Umożliwiamy zdobycie cennego doświadczenia, możliwość pozyskiwania specjalistycznej wiedzy i rozwoju zawodowego, przyjazną atmosferę w nowocześnie zarządzanej firmie.

Zapewniamy również interesującą i stabilną pracę w dużej organizacji, elastyczny czas pracy, a także możliwość współpracy w oparciu o umowę o dzieło / zlecenie, pod kontrakt / projekt.

Aktualne oferty pracy, praktyk oraz staży znajdują się na naszych stronach internetowych www.sygnity.pl (zakładka „Kariera”).
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/02/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praktyki / Staż