Opis stanowiska pracy

Agencja online marketingu Green Parrot szuka młodej, energicznej i odpowiedzialnej osoby, która wesprze nas w prowadzeniu aktualnych projektów.
Jeśli interesujesz się reklamą i marketingiem, a do tego jesteś ambitny i kreatywny to zapraszamy do naszej ekipy!
Oferujemy płatny staż z opcją zatrudnienia na stanowisku Junior Account Manager.

Wymagania

- bardzo dobra organizacja pracy
- wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
- znajomość języka angielskiego
- znajomość pakietu MS Office z naciskiem na PowerPoint
- wyczucie estetyki i dobry gust
- sumienność oraz zaangażowania
- mile widziane doświadczenie w social media

Prezentacja firmy

Agencja reklamowa Green Parrot specjalizuje się w online marketingu. Dos... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media