Staż Front-End Developer

Arena 108 Sp. z o.o.

31-061 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukjemy ambitnej i pełnej zapału osoby, która chce poznać na czym polega praktyczny aspekt pracy front-end developera

Wymagania:

  • Znajomość HTML5/CSS3
  • Znajomość JavaScript i jego bibliotek (szczególnie jQuery)
  • Podstawowa znajomość frameworków RWD - szczególnie Bootstrap 3
  • Podstawowa znajomoć PHP
  • Znajmomość języka angielskiego pozwalajaca czytać oraz tworzyć dokumentację
  • Podstawowa wiedza na temat WordPress CMS i jego możliwości
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

Co oferujemy:

  • Udział w jednym z naszych projektów
  • Przyjazną i komfortową atmosferę w miejscu pracy w kreatywnym zespole
  • Dostęp do dużej ilości materiałów szkoleniowych

Po odbyciu stażu możliwość zostania u nas na stałe :)

Prezentacja firmy

Internet, to świat, który nie zna ograniczeń. Codziennie spotykam... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy