Stażysta / Praktykant – Finanse

McKinsey EMEA Shared Services Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Jako stażysta będziesz wspierać członków zespołu, którzy przygotowują i przetwarzają protokoły czasu pracy i sprawozdania z wydatków pracowników zlokalizowanych w niemieckich biurach (Szwajcaria, Austria, Niemcy)
  • Nauczysz się, jak przetwarzać dane i pomagać w zapewnieniu podstawowego wsparcia analitycznego, rozwiązywania problemów i interpretacji danych.

Wymagania

Wymagania:

  • status studenta
  • znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego (przynamniej jeden język biegle)
  • dobra organizacja oraz analityczne podejście do pracy
  • dyspozycyjność około 20h tygodniowo

Oferujemy

Międzynarodowe i dynamiczne środowisko

Otwartość i tolerancja

Szkolenia i rozwój

Równowaga praca vs. życie osobiste

Karta lunchowa

Spotkania integracyjne

Roczny bonus

Przekąski

Pakiet relokacyjny

Prywatne ubezpieczenie medyczne i dentystyczne

Przyjazna kultura organizacyjna

Zajęcia z języka polskiego dla obcokrajowców

Inicjatywy

Platforma benefitowa

Nieformalny dress code

Prezentacja firmy

McKinsey & Company is one of the world’s premier management consu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Finanse, Praca Praca dla studenta, Praca Praktyki / Staż, Praca Obsługa klienta