Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży- Doradca Klienta.
Miejsce pracy: biuro pracodawcy, Bydgoszcz
Godziny pracy: 8:30- 16:30
Dni pracy: od poniedziałku do piątku
Dodatkowe informacje: obowiązkowe uczestnictwo w targach branżowych, prezentacjach

Zakres obowiązków:
- Cykliczna sprzedaż towarów i usług z portfolio firmy do podmiotów gospodarczych,
- Dzienna praca w siedzibie firmy,
- Zaangażowanie, które pozwoli na realizację planów sprzedażowych,
- Monitoring rynku oraz działań konkurencji,

Wymagania

- Prowadzenie skrupulatnej analizy potencjalnych sprzedaży,
- Kontakt z ludźmi pozytywnie nastawionymi do życia, pracy
- Kreatywne podejście do pracy i problemów dnia codziennego,
- Pełne zaangażowanie w realizację zadań postawionych przez pracodawcę, gdyż jedynie wtedy możemy liczyć na obustronne zadowolenie zarówno zawodowe jak i finansowe,

Prezentacja firmy

Sprzedaż urządzeń komercyjnych/produkcyjnych światowych potentató... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
w początkowym okresie 6mcy stażu przez PUP, później umowa o pracę
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 420PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management