Staż dla studentów fizjoterapii lub osób po kursach masażu

Biały Atrament

Wrocław, 50-202, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteś ambitną osobą nie bojąca się wyzwań? Masz świetny kontakt z ludźmi i chcesz aby twoja praca zmieniała ich życie na lepsze ?

Poszukujemy osób w trakcie lub po studiach z fizjoterapii lub po ukończonych kursach masażu.

Jeśli interesujesz się zdrowym odżywianiem i odchudzaniem, łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi. Masz zdolności organizacyjne, dobrą pamięć i wzbudzasz zaufanie. Szybko się uczysz,
nie ograniczasz się do jednej dziedziny i angażujesz się w powierzone zadania. A zadbanie o czystość w miejscu pracy jest dla ciebie oczywistością.

Weź udział w rekrutacji na staż w Instytucie Demia. Zapewniamy szkolenia i możliwość zdobycia doświadczenia w zawodzie z przyszłościową. Dodatkowo możesz zarabiać już w trakcie stażu ! Najlepsi stażyści będą mieli możliwość podjęcia stałej pracy w Instytucie !

Jeżeli powyższy opis pasuje do Ciebie wyślij nam swoje cv, prowadzimy rekrutację na wymagające i rozwojowe stanowisko Specjalisty w Instytucie Świadomego Odżywiania i Modelowania Sylwetki we Wrocławiu.

Wymagania:
-wykształcenie średnie lub w trakcie studiów
-wiek do 25 lat
-dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
-bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu OFFICE
-zainteresowania obejmujące zdrowe odżywianie i modelowanie ciała
-umiejętności sprzedażowe
-szybkie uczenie się nowych umiejętność

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Instytut Demia z siedzibą we Wrocławiu."

Prezentacja firmy

Demia Instytut Świadomego Odżywiania i Modelowania Sylwetki<br/><... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/02/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia