Staż dla pracownika biurowego

Inna strona

26-600 Radom, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Prężnie rozwijająca się firma z branży wydawniczej poszukuje osób na staż. Staż będzie realizowany na stanowisku biurowym. Osoba kończąca staż będzie posiadała umiejętności obsługi podstawowych urządzeń biurowych, obsługi klienta, obsługi program sprzedażowo-księgowego. Dla najlepszych propozycja zatrudnienia na stałe. Poszukujemy osób zaangażowanych, zdeterminowanych do osiągania celów.

Wymagania

Wykształcenie min. średnie, otwartość, dobra komunikacja, determinacja do kształcenia i rozwijania swoich umiejętności.

Prezentacja firmy

Prężnie rozwijająca się firma z branży wydawniczej.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo