Opis stanowiska pracy

Kancelaria Tomasik, Pakosiewicz, Groele Adwokaci i Radcowie Prawni przyjmie na staż absolwenta prawa.

Wymagana bardzo dobra znajomość prawa cywilnego, prawa spółek oraz procedur cywilnej i administracyjnej oraz bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
a) udział w zespole realizującym skomplikowane zagadnienia prawne,
b) możliwość zdobycia cennego doświadczenia praktycznego,
c) możliwość nawiązania dłuższej współpracy,
d) wydanie opinii o stażu.

Okres stażu: 1 - 3 miesięcy
Prosimy o wskazanie informacji, że zgłoszenie dotyczy stażu oraz umieszczenie w CV oświadczenia o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu przyjmowania na staż oraz na potrzeby stażu.

Prezentacja firmy

Kancelaria TPG łączy elastyczność w zakresie formuł współpracy z Kl... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura