Opis stanowiska pracy

Order Group Sp. z o. o. jesteśmy agencją technologiczno – interaktywną. Specjalizujemy się w tworzeniu strategii i realizacji projektów informatycznych oraz grafiki użytkowej. Od wielu lat realizujemy serwisy WWW, aplikacje mobilne, zaawansowane oprogramowanie usprawniające pracę firm - B2B oraz B2C.

Sukcesywnie się rozwijamy dlatego potrzebujemy do naszego zespołu:

Stażystę Copywriter`a

Miejsce pracy: Warszawa

Na czas stażu staniesz się pełnoprawnym członkiem naszego zespołu, będziesz samodzielne wykonywać zadania oraz uzupełnisz swoją wiedzę o praktyczne doświadczenie i umiejętności niezbędne w codziennej pracy.

Zadania

- redagowanie i korekta wpisów na naszym blogu
- redagowanie i korekta wpisów w social media
- przygotowywanie, redakcja i korekta treści na potrzeby naszych produktów

Prezentacja firmy

Lubimy wykorzystywać możliwości jakie dają nam nowe technologie. ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/04/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
w przypadku obustronnego zadowolenia możliwość podpisania umowy po stażu
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
1PLN - 1 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media