Staż-Cieśla-Francja-Certyfikat zawodowy

Akcja Job

Rzeszów, podkarpackie

Miejsce pracy: Rzeszów

STAŻ Z GWARANCJĄ ZATRUDNIENIA - CIEŚLA SZALUNKOWY
Miejsce pracy:FRANCJA

Zakres zadań:
nauka wykonywania szalunków tradycyjnych oraz metalowych w systemie SATECO
nauka czytania rysunku technicznego
nauka języka francuskiego

Wymagania:
motywacja do nauki w zawodzie cieśli szalunkowego
chęć i determinacja do podjęcia pracy na dłuższy okres za granicą
dyspozycyjność
mile widziana znajomość j. angielskiego lub francuskiego

Oferujemy:
możliwość zdobycia doświadczenia w pracy za granicą
GWARANCJĘ ZATRUDNIENIA po ukończeniu stażu oraz legalną pracę dla renomowanych firm francuskich
po odbytym stażu, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na warunkach francuskich
gwarancję bezpłatnego zakwaterowania + wyżywienie
organizację i opłacenie przejazdu Polska-Francja (mile widziani kandydaci z własnym autem)
pomoc przy załatwieniu niezbędnych formalności
zdalną opiekę koordynatora polskojęzycznego przez cały okres trwania projektu
ubrania robocze
dodatkowe ubezpieczenie na start
możliwość spotkania rekrutacyjnego w dogodnej dla siebie agencji w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach lub Rzeszowie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.