stawiamy na rozwój - praca od zaraz

Klim-AT

Zabrze, Gliwice, Bytom, Ruda Śląska, Knurów, śląskie

Opis stanowiska pracy

   W związku z rozwojem rynku pracy preżnie rozwijająca się firma zatrudni na pełny etat 30 osób do kilku działów handlowych.

Z naszej strony możesz otrzymać profesjonalne szkolania, które rzygotują Cię do współpracy z nami, a także pomogą Ci rozwinąć Twoje osiągnięcia zawodowe. Jeśli jesteś kreatywny oraz lubisz ambitne wyzwania wyślij do nas Swoją aplikację.

Wymagania

Mile widziani mężczyźni z prawem jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Jesteśmy strategicznymi partnerem renomowanych firm, które dzięki... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
300
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media