Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Grafton Recruitment to międzynarodowa agencja rekrutacyjna założona w Irlandii w 1982 r. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych i tymczasowych na stanowiska średniego i wyższego szczebla. W Polsce od ponad 17 lat poprzez sieć 8 lokalnych oddziałów skutecznie wspieramy naszych klientów i kandydatów. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług, jest posiadany przez nas certyfikat ISO 9001.

Statystyk

Miejsce pracy: Warszawa
OBOWIAZKI
Jeżeli poszukujesz pracy, która umożliwi Ci zdobycie doświadczenia zawodowego w zakresie doradztwa statystycznego, zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą.

Dla naszego Klienta pilnie poszukujemy:

Statystyka

Zakres obowiązków:
  • uzupełnianie i nadzorowanie zleceń dotyczących systematycznego gromadzenia, opracowywania oraz interpretowania danych liczbowych,
  • tworzenie wykresów, tabel związanych z analizą statystyczną,
  • przygotowywanie raportów statystycznych, analiz danych z tabel, wykresów statystycznych,
  • asystowanie w procesie interpretacji i oceny wyników badań,
  • opracowanie przejrzystych przykładowych technik i procesów statystycznych dla celów analitycznych.

WYMAGANIA
  • wykształcenie wyższe (kierunek Statystyka, bądź pokrewne),
  • doświadczenie zawodowe w zakresie doradztwa statystycznego,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • biegła obsługa pakietu MS Office (Word,Excel, Outlook).

KORZYŚCI
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na okres 3 miesięcy w wymiarze 1/2 etatu, a następnie na cały etat,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji.
  • Prosimy o przesyłanie CV wyłącznie w języku angielskim.

Numer referencyjny: 3-19-42678/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.