STARSZY TESTER OPROGRAMOWANIA

Link Consulting

Sosnowiec, śląskie

Jesteśmy Agencją Doradztwa Personalnego istniejącą od 1999 r. Rekrutujemy specjalistów i menedżerów dla branż produkcyjnych i usługowych.

Jeżeli lubisz pracować w małym i przyjaznym teamie, cenisz sobie samodzielność i stabilność zatrudnienia, dołącz do naszego zespołu.

Nasz Klient, międzynarodowa firma produkcyjna, posiadająca ustabilizowaną pozycję na rynku, zatrudni wykwalifikowanego pracownika do nowego działu technicznego na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • spotkania z użytkownikami systemu, praca z twórcami oprogramowania i zespołami wsparcia projektu;
  • monitorowanie aplikacji i systemów oprogramowania;
  • prowadzenie stress testów, testów wydajności, funkcjonalnych i skalowalności;
  • tworzenie i uruchamianie skryptów testowych;
  • prowadzenie testów ręcznych i automatycznych;
  • testowanie w różnych środowiskach (wbudowanych, PC);
  • projektowanie testów w celu ograniczenia ryzyka;
  • tworzenie raportów o błędach;
  • analiza dokumentacji;
  • realizacja zadań z zachowaniem terminów wydziałowych i projektowych;
  • współpraca z zespołami projektowymi, praca nad wieloma projektami;
  • narzędzia pracy: kompilator, debugger, narzędzia śledzenia w systemach wbudowanych, narzędzia Vector Informatik (CANalyzer, CANoe, CANstress, CANape, itp.), oprogramowanie do testów jednostkowych (CANTATA lub podobne), oprogramowanie do badania parametrów pracy i wykrywania błędów (Polyspace lub podobne)

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe na kierunku Elektronika (preferowana Inżynieria Komputerowa);
  • min. 2 lata doświadczenia w kodowaniu i testowaniu oprogramowania dla systemów wbudowanych;
  • znajomość struktury warstwowej oprogramowania;
  • znajomość architektury AUTOSAR (preferowana);
  • dobra znajomość języka programowania C;
  • umiejętności: tworzenia przypadków testowych w celu wykrywania słabych stron oprogramowania; tworzenia pakietu testów pokrywającego w pełni wymagania wobec oprogramowania; sprawdzania i oceny zasięgu i adekwatności przypadków testowych oprogramowania napisanego przez inne osoby; dokonywania przeglądu wymagań dla oprogramowania pod kątem ich spójności i testowalności; tworzenia skryptów i programów/narzędzi pomocniczych w celu testowania wydajności modułów programowych i/lub automatycznej analizy dużych plików dziennika w celu wyszukania błędów oprogramowania;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • umiejętność rozwiązywania problemów i pracy pod presją czasu;
  • umiejętność pracy w zespole i indywidualnie.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w oparciu o umowę;
  • konkurencyjne wynagrodzenie;
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.